حامی بن : معرفی و نحوه استفاده از طرح حمایتی سایت

حامی بن چیست؟

حامی بن طرحی برای همکاری دو جانبه بین کاربران و مدیریت سایت است. این طرح وابسته به سیستم امتیازی سایت خواهد بود، به این صورت که کاربران با امتیاز بیشتر در اولویت دریافت قرار می گیرند. هدف از این طرح تامین محتوای مورد نیاز سایت و نیز ارائه مدلهای رایگان و ارزان از کلکسیون سایت به کاربران است.

مزایا

  • دریافت مدل بصورت رایگان و یا خیلی ارزان
  • اولویت در همکاری های بعدی و دریافت مدل های پیچیده و خاص کلکسیون

تفاوت حامی بن با سیستم امتیازی

در سیستم امتیازی شما میتوانید هر مطلبی را که مرتبط با موضوع سایت باشد ارسال نمایید و با امتیاز بیشتر شانس دریافت مدل خود را بالا ببرید. اما با دریافت حامی بن علاوه بر تهیه مطالب خودتان می توانید مطالب و کارهای پیشنهادی ما را انجام دهید و در این طرح حتما مدل را دریافت خواهید کرد.

زمان و نحوه ارائه

در زمان ارائه حامی بن (اطلاع رسانی از طریق اینستاگرام) لیستی از کارهایی که کاربر باید انجام دهد تا مدلی را دریافت کند منتشر میشود.کاربران با بررسی شرایط، توانایی ها، زمان مورد نیاز و سایر پارامترها میتوانند درخواست خود را ارسال نمایند.

نحوه درخواست از طریق فرم مخصوصی است که در زمان ارائه کاربران متقاضی باید پر کنند و منتظر بمانند تا فرم ها بررسی و نتایج اعلام شود.

انواع حامی بن

بن ها در سه نوع طلایی، نقره ای و برنزی ارائه میشود. نوع و تعداد بن ها بستگی به شرایط و نیاز سایت و کاربران دارد. ویژگیهای هر بن در تصویر زیر آمده است.

انواع حامی بن

هر چه بن با درصد تخفیف بیشتری دریافت نمایید باید کارهای بیشتری برای سایت انجام دهید و بالعکس. بنابراین در هنگام ثبت درخواست زمان آزاد و شرایط خود را نیز در نظر بگیرید.

قوانین و مقررات

  1. ثبت درخواست فقط در زمان مقرر انجام خواهد شد. برای اطلاع فوری در زمان ارائه میتوانید شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.
  2. اگر کاربر نتواند در زمان مقرر کارهای محول شده را انجام دهد فقط امتیاز کارهای انجام شده را دریافت میکند.
دکمه بازگشت به بالا
دنیای مهندسی من