شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

سایت مارکت ام ال ام مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند

مهم:سایت مارکت ام ال ام چند فروشندگی میباشد، بیش از ۵۰ فروشنده در این سایت در حال فعالیت است، به صورتی که فایل های خود را برای فروش قرار میدهند، فروشنده ای که فایلی از یک ناشر کپی کند در صورت شناسایی یا گزارش صاحب فایل اصلی، مارکت ام ال ام حق این را دارد که پروفایل ایشان را حذف و تمام مبالغ فروش محصولات مذکور را طلب کند،

مارکت ام ال ام در حد امکان فایل ها را در گوگل سرچ و مورد ارزیابی برای کپی نشدن از ناشران محترم قرار میدهد، اگر فایلی از یک ناشر ناراضی در سایت مورد فروش توسط یک فروشنده قرار بگیرید، باز هم ناشر حق شکایت از مارکت ام ال ام را دارد زیرا  مارکت ام ال ام وظیفه خود را به درستی انجام نداده، یا میتوانیم با هم همکاری داشته باشیم. در هر صورت ناشر و صاحب اثر میتواند با این شماره در تماس باشد 09331098904 نعمتی

 

در این صورت ناشر اصلی فایل به علت حق کپی رایت خود حق آن را دارد محترمانه در خواست حذف فایل خود را کنید،

اگر ناشر توهین کند مارکت ام ال ام حق شکایت از ناشر را دارد زیرا مارکت ام ال ام در این خصوص کاملا بی خبر بوده.

“شرایط و قوانین مارکت ام ال ام”

اطلاعاتی درباره ما”

“بزرگترین و جامع ترین سایت آموزشی و فروش آموزش های بازاریابی شبکه ای مارکت اِم اِل اِم

اسم رسمی این فروشگاه مارکت اِم اِل اِم میباشد.

هدف از تاسیس این سایت ارائه جدید ترین و مفید ترین اطلاعات برنامه کاری و ترینینگ های صوتی و تصویری میباشد.

خوبی که سایت مارکت اِم اِل اِم دارد این است که شما میتوانید اطلاعات ارزشمند خود را در آن به فروش بگذارید و کسب درآمد کنید برای اطلاعات بیشتر گزینه فروشنده شوید را در بالای صفحه بزنید

قوانین مربوط به راه اندازی فروشگاه”

استفاده از نام های غیرمجاز برای آدرس و عنوان فروشگاه ممنوع است

هرگونه تبلیغات (پاپ آپ،بنری،ایفریم،لینک های تبلیغاتی)ممنوع است

سایت مارکت اِم اِل اِم هیچ گونه مسئولیتی در برابر محتوای فایل های بارگذاری شده ندارد و مسئولیت آن برعهده ی خود فرد است.

زمانی محصولات فروشنده در شبکه های اجتماعی مارکت ام ال ام بازاریابی میشود که فروشنده دارای تیک آبی باشد

قوانین مربوط به ارسال فایل“

هرگونه فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد ممنوع است
هر گونه فایلی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند ممنوع است

هر گونه فایلی که محتویات آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است

هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است ممنوع است

هر گونه فایلی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی است ممنوع است

فایل هایی که از نظر کیفیت محتوا ارزش بالایی برای کاربران ندارند ممنوع است

هر گونه فایلی که مغایر با شئونات اخلاقی و ملی باشد ممنوع است

هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد ممنوع است

فایل هایی که تنها از عناوین انگلیسی برای عنوان فایل استفاده می کنند ممنوع است

فایل هایی که به صورت رایگان در دیگر سایت ها عرضه میشود ممنوع است

فایل هایی که دارای پسورد می باشند ممنوع است

هرگونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد

ممنوع است

هرگونه فایلی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود ممنوع است

هرگونه فایلی که ناقص یا خراب باشددر عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد ممنوع است

هرگونه فایل پروپزال و پروژه ی دانشجویی و دانش آموزی غیر مجاز میباشد و تایید نمیشود

 

قوانین و مقررات مربوط به قیمت فایل های ارسالی”

قیمت گذاری متناسب با ارزش فایل باشد.

حداقل قیمت فایل هزار تومان باشد

در قیمت های کاذب شکایت خریدار متوجه فروشنده می باشد

فایل های کم ارزش نباید قیمت های کاذب(بالا) داشته باشد.

تعهدات فروشنده و خریدار“

سایت مارکت ام ال ام یک سایت چندفروشندگی بوده، فروشنده هرمحصول در صفحه توضیحات آن محصول کاملا قابل رویت میباشد.

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ثبت نام کننده و ارسال کننده فرم سفارش خرید

۱ – سایت مارکت ام ال ام متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

۲ – فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

۳ – فروشنده موظف است فایلی سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار در آپلودر قرار دهد. در صورت ارسال فایل با دی وی دی با استفاده از شبکه پستی کشور، مارکت اِم اِل اِم مسئولیتی در قبال آسیب دیدن دی وی دی به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

۴ – فروشنده موظف است در صورت خرید پستی فایل ها پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵ – فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

۶ – خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

۷ – خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

۸ – خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

۹ – خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

۱۰ – در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط سایت مارکت اِم اِل اِم (به وسیله پست) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

11 – به دلیل حساسیت مارکت ام ال ام روی پشتیبانی پس از فروش، اگر فروشنده به موقع نسبت به پشتیبانی محصولاتش اقدام نکند. ابتدا مارکت ام ال ام این حق را دارد مبلغ محصول را کامل از حساب فروشنده کسر و خودش پشتیبانی را به عهده بگیرد در صورت تکرار عم پشتیبانی محصول فروشنده خاطی معلق میشود دوباره تکرار شود تسویه حساب این فروشنده انجام نمیگیرد تا زمان رفع مسئولیت، برای بار سوم اگر باز هم رفع مسئولیت آن فرشنده انجام نشد محصول وی حذف و جمع مبالغ فروش آن محصول از حساب فروشنده کسر میشود،در نهایت بخاطر عدم پشتیبانی این فروشنده و عدم مسئولیت ،پنل کاربری این فروشنده از روی سایت مارکت ام ال ام حذف میشود و دیگر به عنوان فروشنده تایید نخواهد شد.

12 – فایل های خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.(زیرا فایل ها کاملا قابل کپی برداری هستن و نویسنده یا ناشر آن ما نیستیم

13- فایل هایی که نویسنده و ناشرش خود ما(مارکت ام ال ام) هستیم شامل ضمانت 100% بازگشت وجه میباشد،مشتری تا 3 روز بعد از خرید فرصت دارد نارضایتی خود را اعلام کند.

14.حذف اکانت برای فروشندگان: شما میتوانید برای حذف اکانت کاربری خود تیکت ارسال بفرمایید، اما در نظر داشته باشید محصولات شما قابل حذف نمیباشد زیرا سایت از سوی گوگل نمره منفی میگیرد.

قوانین مربوط به پشتیبانی فروشنده ها برای محصولات خود

 1. در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی محصول، رفع مشکلاتی همچون پخش نشدن، دانلود  و ….) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
 2. سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت در مارکت ام ال ام راه اندازی شده است و پیش از اجرای درخواست های واریز وجه فروشندگان، تیکت های ایشان و کیفیت پاسخ دهی به خریداران مورد ارزیابی قرار می گیرد، چنانچه فروشنده ای تیکت های باز داشته باشد یا تیکت های پاسخ داده شده و بسته شده از پاسخ مناسبی برخوردار نبوده و نتوانسته باشند رضایت خریداران را کسب کنند، درخواست وجه های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.
 3. پاسخگویی به خریداران در سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت مارکت ام ال ام الزامی بوده و فروشندگان نمی توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس های شخصی خود، تیکت های ارسالی در مارکت ام ال ام را بی پاسخ رها کنند. همچنین فروشندگان حق ندارند پاسخگویی به تیکت های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم های پشتیبانی مستقل و خارج از مارکت ام ال ام نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت هایی خارج از مارکت ام ال ام جهت دریافت خدمات پشتیبانی و … نیز ممنوع است.
 4. اگر تیکتی بیش از 24 ساعت بی پاسخ بماند بلافاصله مبلغ محصول مربوطه از فروشنده کسر و پشتیبانی را مارکت ام ال ام برعهده میگیرد. (فروشنده میتواند برای راه اندازی کار مشتری در تیکت از پشتیبانی مارکت ام ال ام هم استفاده کند)
 5. در صورت تکرار به بی مسئولیتی نسبت به خریداران، مارکت ام ال ام این حق را دارد تمام دسترسی ها و اکانت فروشنده فعلی را کامل حذف و به فروشنده دیگری که پشتیبانی قوی دارد انتقال دهد، همچنین فروشنده قبلی در این شرایط به دلیل بی تفاوتی نسبت به پشتیبانی و محصولات عرضه شده، حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

قوانین مربوط به تسویه حساب

 1. هیچ کاربر عادی قادر به تسویه حساب نمیباشد. تنها فروشندگان، بازاریابان و کارمندان مارکت ام ال ام
 2. مبلغ تسویه حساب نباید از شارژ دستی خودتان باشد.
 3. فروشنده تا زمانی که یک تیکت حل نشده و باز دارد تسویه حساب او انجام نخواهد شد. زیرا در پنل کاربری کاملا مشخص است که تیکتی حل نشده باقی مانده، در این خصوص فروشنده موظف است هر روز صفحه تیکتینگ را بررسی کند شاید اطلاع رسانی سایت 1% با مشکل مواجه باشد، فروشنده باید نسبت به مشتریان خود متعهد باشد زیرا این تعهد از سوی مشتری تعهد مارکت ام ال ام حساب میشود.
 4. واریز وجه بعد از درخواست معمولا سریع انجام میشود، اما زمان معمولی 72 ساعت میباشد، لذا تا زمان واریز وجه لازم به پیگیری از طریق تیکت و … نیست، بعد از درخواست فروشنده، فرم واریز وجه به دست واحد مالی می رسد.

ثبت نام

 1. ثبت نام به صورت رایگان می باشد و پنل کاربری رایگان در اختیار شما قرار می گیرد
 2. کاربران عادی با ثبت نام در سایت فقط می تواند محصولات را خریداری و دانلود کنند
 3. کاربران فروشنده پس از درخواست  ارتقاع به فروشنده باید نسبت به تکمیل مشخصات خود در پنل کاربری اقدام نمایند  مدیر سایت آن را تایید کرده سپس امکان فروش محصول خود را دارند
 4. کاربران بازاریاب پس از درخواست به ارتقاء به سطح بازریاب  و تکمیل مشخصات می توانند فعالیت کنند

نکته : نام کاربری شما در زیر محصولی که به فروش میگذارید درج می شود لطفا نام کامل خود را ثبت کنید تا کاربران شما را بشناسند

تذکر: نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید زیرا در پنل کاربری شما کیف پول الکترونیکی وجود دارد

فروش

 1. محصولاتی که به برای فروش میگذارید باید مطابق با نیاز کاربران باشد
 2. محصولات نا مناسب منتشر نخواهد شد
 3. محصولات پس از تایید مدیر سایت قابل انتشار خواهد بود
 4. پیش نمایش برای هر محصول الازمی می باشد

مالی

 1. هر پنل کاربری دارای کیف پول الکترونیکی می باشد که کاربران می توانند با شارژ کیف پول از محصولاتی که قابل فروش هستند دانلود کنند
 2. تسویه کیف پول فقط برای فروشندگان و بازاریاب ها امکان پذیر است
 3. کاربران عادی قادر به تسویه کیف پول خود نمی باشند  و فقط می تواند با استفاده از شارژ کیف پول اقدام به خرید از سایت کنند
 4. حداقل برداشت از کیف پول ۲۰/۰۰۰ تومان می باشد
 5. تسویه کیف پول در پنجشنبه های هر هفته به فروشندگان / بازاریابان که درخواست وجه می کنند واریز می شود