اطلاعیه و اخبار

معرفی انواع مدال های کاربری و فروشندگی و مزایای آنها

مدالها، نشان هایی هستند که در ازای فعالیت های مختلف به کاربران و فروشندگان سایت اعطا میشوند.

مدالهای کاربری و ماموریت ها

انواع قفل گذاری محتوا

همانطور که در تصویر بالا مشخص است، امکان محدودیت دسترسی به برخی از محتواها، محصولات، قرعه کشی و غیره بر اساس امتیازات، نشان ها و سطح کاربری وجود دارد. این کار به دو دلیل اصلی زیر انجام میشود:

  • اولا: تعداد هر مدل در کلکسیون محدود است. از طرف دیگر روش های مختلفی برای دریافت امتیاز وجود دارد. برای مشارکت فعال در تمام بخش های سایت و توزیع بهتر مدل ها با توجه به علایق و سلیقه کاربران، اقدام به محدود کردن محتوا خواهیم نمود.
  • ثانیا: به دلیل محدودیت های اجرایی در برخی از رویداد های سایت امکان شرکت همه کاربران در آن رویداد وجود ندارد. مثلا شرکت در لیگ طراحی با نرم افزار و یا لیگ تولید فقط برای افرادی که نشان مربوطه را داشته باشند مجاز است.

نمایی از پروفایل کاربر

هر مدال دارای ماموریت های متفاوتی هست. برای مشاهده ماموریت ها بر روی آن کلیک کنید تا ماموریت هایی که باید انجام دهید به شما نمایش داده شود، بعد از انجام ماموریت مدال و یا کاپ مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

مدال بهترین نویسنده

انواع سطح کاربری و مدال ها

  • سطح کاربری شامل: تازه وارد، کاربری عادی، برنزی، نقره ای، طلایی و الماس. هر چه امتیاز شما بالاتر رود سطح کاربری شما ارتقا می یابد. از سطح کاربری برنزی به بعد ضریبی به امتیازات خودکار کاربر اعمال خواهد شد. این مقادیر برای سطوح برنزی، نقره ای، طلایی و الماس به ترتیب عبارتند از: بیست درصد، چهل درصد، شصت درصد و صد درصد. مثل کاربر الماس با بازدید روزانه سایت 10 امتیاز بجای 5 امتیاز تعریف شده دریافت میکند.
  • کاربر برتر سال: امکان دریافت رایگان حداقل 3 و حداکثر 5 مدل از کلکسیون سایت را خواهد داشت.تعداد آن بستگی به نوع و پیچیدگی مدل ها دارد.
  • نویسنده
  • بهترین نویسنده
  • طراح برتر
  • پازلر
  • کلکسیونر در چهار سطح: عادی، برنزی، نقره ای و طلایی
  • سفیر دنیای مهندسی

فعالیت های فروشندگی و تیک آبی

برای فروشندگان امکان در یافت تیک ابی وجود دارد که پس از دریافت تبلیغات محصول فروشنده در صفحه اصلی سایت و شبکه های اجتماعی منتشر و از آن بعنوان فروشنده برتر نام برده میشود. جهت مشاهده روند کسب مدال به پنل کاربری> پروفایل> تیک آبی و مدالها مراجعه نمایید. همچنین امکان فعال کردن تیک آبی برای فروشنده قابل اعتماد سایت بدون گذراندن مراحل فوق نیز وجود دارد.

تیک آبی فروشنده

 

لطفا احساس تان را در مورد این مطلب بگویید 1 نظر

4 1
معرفی انواع مدال های کاربری و فروشندگی و مزایای آنها

دنیای مهندسی من

دنیای مهندسی من در زمینه تهیه مدل و پروژه های مهندسی و همچنین تهیه مطالب علمی فعالیت میکند و سعی دارد با کاربران خود تعامل بالایی داشته باشد. مهم ترین هدف ما این است که کاربرانمان بتوانند با توجه به زمانی که در سایت فعالیت میکنند از خدمات ما بهره مند شوند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده تمام نظرات
دکمه بازگشت به بالا
دنیای مهندسی من
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x