آموزش و امکانات سایتمطالب مهم

حامی بن : معرفی و نحوه استفاده از طرح حمایتی سایت

حامی بن چیست؟

حامی بن طرحی برای همکاری دو جانبه بین کاربران و مدیریت سایت است. این طرح وابسته به سیستم امتیازی سایت خواهد بود، به این صورت که کاربران با امتیاز بیشتر در اولویت دریافت قرار می گیرند. هدف از این طرح تامین محتوای مورد نیاز سایت و نیز ارائه مدلهای رایگان و ارزان از کلکسیون سایت به کاربران است.

مزایا

  • دریافت مدل بصورت رایگان و یا خیلی ارزان
  • اولویت در همکاری های بعدی و دریافت مدل های پیچیده و خاص کلکسیون
  • اضافه شدن ۵۰% از امتیازات به امتیاز کاربر در سایت و شانس دریافت مدل های بیشتر
تفاوت حامی بن با سیستم امتیازی

در سیستم امتیازی شما میتوانید هر مطلبی را که مرتبط با موضوع سایت باشد ارسال نمایید و با امتیاز بیشتر شانس دریافت مدل خود را بالا ببرید. اما با دریافت حامی بن علاوه بر تهیه مطالب خودتان می توانید مطالب و کارهای پیشنهادی ما را انجام دهید و در این طرح حتما مدل را دریافت خواهید کرد.

زمان و نحوه ارائه

در زمان ارائه حامی بن (اطلاع رسانی از طریق اینستاگرام) لیستی از کارهایی که کاربر باید انجام دهد تا مدلی را دریافت کند منتشر میشود.کاربران با بررسی شرایط، توانایی ها، زمان مورد نیاز و سایر پارامترها میتوانند درخواست خود را ارسال نمایند.

خواندن
سیستم امتیازی : هدفمند امتیاز بگیرید و از مزایای آن استفاده کنید!

نحوه درخواست از طریق فرم مخصوصی است که در زمان ارائه کاربران متقاضی باید پر کنند و منتظر بمانند تا فرم ها بررسی و نتایج اعلام شود.

انواع حامی بن

بن ها در سه نوع طلایی، نقره ای و برنزی ارائه میشود. نوع و تعداد بن ها بستگی به شرایط و نیاز سایت و کاربران دارد. ویژگیهای هر بن در تصویر زیر آمده است.

انواع حامی بن

هر چه بن با درصد تخفیف بیشتری دریافت نمایید باید کارهای بیشتری برای سایت انجام دهید و بالعکس. بنابراین در هنگام ثبت درخواست زمان آزاد و شرایط خود را نیز در نظر بگیرید.

قوانین و مقررات

  1. ثبت درخواست فقط در زمان مقرر انجام خواهد شد. برای اطلاع فوری در زمان ارائه میتوانید شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.
  2. اگر کاربر نتواند در زمان مقرر کارهای محول شده را انجام دهد فقط امتیاز کارهای انجام شده را دریافت میکند.

دنیای مهندسی

دنیای مهندسی من در زمینه تهیه مدل و پروژه های مهندسی و همچنین تهیه مطالب علمی فعالیت میکند و سعی دارد با کاربران خود تعامل بالایی داشته باشد. مهم ترین هدف ما این است که کاربرانمان بتوانند با توجه به زمانی که در سایت فعالیت میکنند از خدمات ما بهره مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا