آشنایی با 4 روش تهیه مدل های فیزیکی برای کلکسیون

قبلا در یکی از مقالات سایت در مورد تهیه اقلام کلکسیونی صحبت کردیم. در اینجا قصد داریم شما را با انواع روش های تهیه این اقلام آشنا کنیم.

در ادامه 5 روش تهیه مدل آورده شده است:

1- خرید مستقیم از فروشگاه های خارجی

ابن تس

2- خرید از فروشگاه های خارجی با استفاده از شرکت ها واسطه

ابن

تجربه خرید: قصد خرید نقشه یک موتور بخار از یک سایت خارجی را داشتم. لینک خرید را برای یکی از شرکتهای واسطه فرستادم و مبلغ 418 هزار تومان برای یک فایل 10 صفحه ای پرداخت کردم تا سفارشم ثبت شود. نکته جالب اینکه با وجود دانلودی بودن فایل این شرکت بعد از یک ماه لینک دانلود را برای من ارسال کرد.نمونه فاکتور

3- خرید از فروشگاه های داخی

این

4- خودتان بسازید

این

5- فعالیت در دنیای مهندسی من و دریافت مدل

اگر بودجه و امکانات لازم جهت تهیه مدل ها ندارید اما به آنها علاقه مندید میتوانید در این سایت فعالیت کنید. همه ما ساعاتی از روزمان را با کارهای بیهوده تلف میکنیم. بعنوان نمونه هر نفر حدود 2 ساعت از وقت خود در یک روز را در شبکه های اجتماعی می گذراند. با مدیریت زمان و فعالیت در این سایت، علاوه بر یارگیری مطالب جدید از روش های مختلف امتیاز کسب میکنید که در نهایت میتوانید مدلی را دریافت نمایید.

محصولاتی که در دسته کلکسیون مهندسی مدل فروشگاه سایت قرار میگیرند دارای یک قیمت حدودی هستند. این محصولات اغلب غیر قابل فروش هستند و برای اهدا به کاربران فعال سایت، برندگان مسابقات، قرعه کشی و … ساخته میشوند، مگر در مدل ها و فرصت های خاص. قیمت درج شده هم جهت درک ارزش مدل برای فعالیت در سایت است.

همیشه سعی خواهیم کرد قیمت محصولات کلکسیونی بسیار پایینتر از ارزش واقعی آن باشد.

اگر شما هم روشی برای تهیه مدل ها سراغ دارید و یا در هر یک از موارد بیان شده تجربه ای دارید لطفا با ما و سایر کاربران در بخش نظرات این مقاله بیان کنید.

دکمه بازگشت به بالا
دنیای مهندسی من