اطلاعیه و اخباربازی، پازل و سرگرمیرقابت ها

حل پازل آنلاین و آفلاین برای سرگرمی و امتیازگیری

در این مطلب قصد دارم شما را با دو روش امتیازگیری در سایت، از طریق حل پازل آشنا کنم. با من همراه باشید.

جهت شرکت در اولین رویداد حل پازل به انتهای مقاله مراجعه کنید

1- حل پازل آنلاین

بدون شک همه ما برای یک بار هم که شده تجربه چینش این نوع پازل ها را داشته ایم. پازل هایی که با تنوع بالای از چند قطعه برای کودکان گرفته تا چند هزار قطعه برای بزرگ سالان و افراد حرفه ای تولید می شوند. این بار می خواهیم این کار را بصورت آنلاین انجام دهیم.

در ادامه میتوانید یک نمونه از این پازل را ببینید و حل کنید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

هر چند بار که بخواهید میتوانید پازل آنلاین را از ابتدا شروع و حل نمایید اما ارسال تصویر برای بخش پشتیبانی تنها برای یک بار مجاز است.

2- حل پازل آفلاین

برخی از پازل های منتشر شده در فروشگاه سایت راه حل های زیادی دارند. با حل این پازل ها و بسته به تعداد راه حل هایی که پیدا میکنید میتوانید امتیاز بگیرید.

روش امتیاز گیری

تمامی کاربران میتوانند با حل پازل هایی که منتشر میشوند و ارسال تصویر آن در مهلت مقرر به بخش پشتیبانی امتیاز دریافت کنند. همچنین به سریع ترین حل نیز یک عدد از همان مدلی که در تصویر پازل قرار دارد اهدا خواهد شد.

حل پازل های آفلاین را میتوانید از طریق کاربرگی که داخل فایل های دانلودی پازل قرار دارد ارسال نمایید. یا مستقیما از پازل عکس بگیرید. سپس تمام عکس ها را در یک فایل زیپ قرار داده و برای ما ارسال نمایید. حتما قبل از ارسال سایز تصاویر را با استفاده از سایت compressor.io کاهش دهید.

برای پازل هایی با راه حل زیاد، از ارسال حل های تکراری و قرینه کردن پاسخ که قبلا به دست آورده اید خودداری نمایید. مثلا در پازل زیر با 60 درجه چرخاندن تمام قطعات نسبت به لوگو پاسخ جدیدی بدست می آید که در واقع همان مورد قبلی است که جای آن تغییر کرده است.

تصویر کامل شده پازل دانه برف

نکته مهم: همانطور که در مقاله معرفی مدال ها بیان شد، بر اساس استقبال کاربران ممکن است محدودیت هایی جهت دسترسی به پازل ها برای کاربران ایجاد شود.

مجموعه پازل های قرینه یابی

برای اولین رویداد حل پازل آفلاین 10 عدد پازل در نظر گرفته شده که با طی کردن مراحل زیر می توانید در آن شرکت کنید. هر پازل چند قطعه دارد که باید با آنها یک شکل قرینه بسازید و ممکن است هر پازل بیش از یک راه حل داشته باشد که میتوانید همه آنها را بیابید. بعنوان مثال دو شکل قرینه زیر از سه قطعه کوچک p شکل ساخته شده است.

مثالی از پازل قرینه یابی

مرحله اول

متناسب با نیاز خود یکی از فایل های ساخت پازل را دانلود نمایید. فایل اول برای برش با دستگاه لیزر طراحی شده است که پس از دانلود میتوانید آن را به مغازه های برش با لیزر بسپارید تا بر روی جنس مورد نظرتان برش بزنند. فایل دوم طرح چاپی این پازل ها است که بعد پرینت میتوانید بر روی مقوا یا کارتن بچسبانید و خودتان پازل ها را بسازید.

برای دانلود فایل برش با لیزر اینجا کلیک نمایید
برای دانلود فایل PDF اینجا کلیک نمایید

مرحله دوم

قطعات پازل ها در داخل فایل برش به گونه ای چیده شده است که کمترین دور ریز مواد اولیه را داشته باشد. بنابراین لازم است پس از برش قطعات مربوط به هر پازل را از هم جدا نمایید. این کار را طبق تصویر زیر انجام دهید.

قطعات پازل ها

مرحله سوم

پس از پیدا کردن پاسخ یا پاسخ های هر پازل از آن عکس بگیرید و تمام پاسخ ها را بصورت یکجا از طریق تیکت ارسال نمایید.  دقت داشته باشید که حتما قبل از ارسال تصویر پاسخ ها به پشتیبانی حجم آنها را کاهش دهید، به گونه ای که حجم هر عکس از 100 کیلو بایت بیشتر نباشد.

لطفا احساس تان را در مورد این مطلب بگویید 13 نظر

4 13
حل پازل آنلاین و آفلاین برای سرگرمی و امتیازگیری

دنیای مهندسی من

دنیای مهندسی من در زمینه تهیه مدل و پروژه های مهندسی و همچنین تهیه مطالب علمی فعالیت میکند و سعی دارد با کاربران خود تعامل بالایی داشته باشد. مهم ترین هدف ما این است که کاربرانمان بتوانند با توجه به زمانی که در سایت فعالیت میکنند از خدمات ما بهره مند شوند.

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده تمام نظرات
دکمه بازگشت به بالا
دنیای مهندسی من
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x