اطلاعیه و اخباربازی، پازل و سرگرمیرقابت ها

حل پازل آنلاین و آفلاین برای سرگرمی و امتیازگیری

در این مطلب قصد دارم شما را با دو روش امتیازگیری در سایت، از طریق حل پازل آشنا کنم. با من همراه باشید.

1- حل پازل آنلاین

بدون شک همه ما برای یک بار هم که شده تجربه چینش این نوع پازل ها را داشته ایم. پازل هایی که با تنوع بالای از چند قطعه برای کودکان گرفته تا چند هزار قطعه برای بزرگ سالان و افراد حرفه ای تولید می شوند. این بار می خواهیم این کار را بصورت آنلاین انجام دهیم.

در ادامه میتوانید یک نمونه از این پازل را ببینید و حل کنید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

2 – حل پازل آفلاین

برخی از پازل های منتشر شده در فروشگاه سایت راه حل های زیادی دارند. با حل این پازل ها و بسته به تعداد راه حل هایی که پیدا میکنید میتوانید امتیاز بگیرید.

روش امتیاز گیری

تمامی کاربران میتوانند با حل پازل هایی که منتشر میشوند و ارسال تصویر آن در مهلت مقرر به بخش پشتیبانی امتیاز دریافت کنند. همچنین به سریع ترین حل نیز یک عدد از همان مدلی که در تصویر پازل قرار دارد اهدا خواهد شد.

هر چند بار که بخواهید میتوانید پازل آنلاین را از ابتدا شروع و حل نمایید اما ارسال تصویر برای بخش پشتیبانی تنها برای یک بار مجاز است.

حل پازل های آفلاین را میتوانید از طریق کاربرگی که داخل فایل های دانلودی پازل قرار دارد ارسال نمایید. یا مستقیما از پازل عکس بگیرید. سپس تمام عکس ها را در یک فایل زیپ قرار داده و برای ما ارسال نمایید. حتما قبل از ارسال سایز تصاویر را با استفاده از سایت compressor.io کاهش دهید.

از ارسال حل های تکراری و قرینه کردن پاسخ که قبلا به دست آورده اید خودداری نمایید. مثلا در پازل زیر با 60 درجه چرخاندن تمام قطعات نسبت به لوگو پاسخ جدیدی بدست می آید که در واقع همان مورد قبلی است که جای آن تغییر کرده است.

تصویر کامل شده پازل دانه برف

نکته مهم: همانطور که در مقاله معرفی مدال ها بیان شد، بر اساس استقبال کاربران ممکن است محدودیت هایی جهت دسترسی به پازل ها برای کاربران ایجاد شود.

لطفا احساس تان را در مورد این مطلب بگویید 5 نظر

2 5
حل پازل آنلاین و آفلاین برای سرگرمی و امتیازگیری

دنیای مهندسی من

دنیای مهندسی من در زمینه تهیه مدل و پروژه های مهندسی و همچنین تهیه مطالب علمی فعالیت میکند و سعی دارد با کاربران خود تعامل بالایی داشته باشد. مهم ترین هدف ما این است که کاربرانمان بتوانند با توجه به زمانی که در سایت فعالیت میکنند از خدمات ما بهره مند شوند.

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده تمام نظرات
دکمه بازگشت به بالا
دنیای مهندسی من
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x