قوانین سایت

! قوانین و مقررات سایت جهت ارائه بهتر خدمات است. در هر زمان ممکن است قوانین کم یا زیاد شوند که در همین صفحه اعمال میشوند.

هر گونه تخلف یا مشکلی که بر اثر مطالعه نکردن قوانین برای خریدار و فروشنده رخ دهد بر عهده خود فرد بوده است.

دنیای مهندسی من مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

قوانین کلی

 • کلیه خریداران و فروشندگان پس از تهیه هر یک از محصولات، موظف به رعایت کامل شرایط هستند. این شرایط برای تضمین رعایت حقوق تمامی کاربران با هر نقشی و منطبق با قوانین حاکم بر کشور ( جمهوری اسلامی ایران) است. این شرایط جامع و کامل نبوده و دنیای مهندسی من حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست به پشتیبانی سایت اعلام گردد.

مهم:سایت دنیای مهندسی من چند فروشندگی میباشد، به صورتی که کاربران فایل های خود را برای فروش قرار میدهند، فروشنده ای که فایلی از یک ناشر کپی کند در صورت شناسایی یا گزارش صاحب فایل اصلی، سایت حق این را دارد که پروفایل ایشان را حذف و تمام مبالغ فروش محصولات مذکور را از حساب فروشنده کسر کند. برای کپی نشدن، در حد امکان فایل ها را در گوگل جست و جو و مورد ارزیابی قرار می دهیم اگر فایلی از یک ناشر ناراضی در سایت مورد فروش توسط یک فروشنده قرار بگیرید، ناشر حق شکایت از فروشنده را دارد و ما در این زمینه با او تا رفع اختلاف همکاری خواهیم کرد. در این صورت ناشر اصلی فایل به علت حق کپی رایت خود حق آن را دارد محترمانه در خواست حذف فایل خود را کند.

 • هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در کل سایت بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 •  با عضویت در سایت دنیای مهندسی من، تمامی کاربران با هر نقشی مواد توافقنامه و ضوابط را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از وجود ندارد.
 • دنیای مهندسی من در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی تمامی کاربران خود مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 • دنیای مهندسی من تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات نخواهد بود.

ثبت نام

 1. ثبت نام به صورت رایگان می باشد و پنل کاربری رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
 2. کاربران عادی با ثبت نام در سایت فقط می تواند محصولات را خریداری، دانلود و بازاریابی کنند.
 3. کاربران قبل از درخواست ارتقاء به فروشنده باید نسبت به تکمیل مشخصات خود در پنل کاربری اقدام نمایند مدیر سایت آن را تایید کرده سپس امکان فروش محصول خود را دارند.

نکته : نام کاربری شما در زیر محصولی که به فروش میگذارید درج می شود لطفا نام کامل خود را ثبت کنید تا کاربران شما را بشناسند.

تذکر: نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید زیرا در پنل کاربری شما کیف پول الکترونیکی وجود دارد.

فروش

 1. محصولاتی که به برای فروش میگذارید باید مطابق با نیاز کاربران باشد.
 2. محصولات نامناسب منتشر نخواهد شد.
 3. محصولات پس از تایید مدیر سایت قابل انتشار خواهد بود.
 4. درج پیش نمایش برای محصولات صوتی و ویدئویی الزامی می باشد.

مالی

 1. هر پنل کاربری دارای کیف پول الکترونیکی می باشد که کاربران می توانند با شارژ کیف پول محصولات قابل فروش را خریداری و دانلود کنند.
 2. تسویه کیف پول فقط برای فروشندگان و بازاریاب ها امکان پذیر است.
 3. حداقل برداشت از کیف پول 5۰/۰۰۰ تومان می باشد و این مبلغ نباید توسط خود کاربر شارژ شده باشد.
 4. تسویه کیف پول در پنجشنبه های هر هفته برای فروشندگان / بازاریابان که درخواست وجه می کنند انجام می شود.

 

قوانین خریداران

 • دنیای مهندسی من مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری شده را ندارد. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 • مطابق بند قبل خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری شده را نخواهد داشت و امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد.زیرا فایل ها کاملا قابل کپی برداری هستن و نویسنده یا ناشر آن ما نیستیم. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 • فایل هایی که نویسنده و ناشرش خود ما هستیم شامل ضمانت 100% بازگشت وجه میباشد،مشتری تا 3 روز بعد از خرید فرصت دارد نارضایتی خود را اعلام کند.
 • سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.
 • پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و دنیای مهندسی من هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول ندارد.
 • فروش یا اشتراک گذاری محصولات بصورت کامل یا بخشی از آن در سایت های مشابه توسط خریداران بصورت جدی ممنوع و جرم می باشد و دنیای مهندسی من این حق را برای خود قائل می باشد تا با خاطی برابر قوانین جرایم رایانه ای اقدام کند و همچنین در راستای حمایت از حقوق فروشندگان،دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف ،حساب کاربری شما را مسدود کند.

قوانین مربوط به ارسال فایل

 • هرگونه فایل یا برنامه ای که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد ممنوع است.
 • هر گونه فایلی که محتویات آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است و ما هیچ گونه مسئولیتی در برابر محتوای فایل های بارگذاری شده نداریم و مسئولیت آن برعهده ی خود فرد است.
 • هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است ممنوع است.
 • هرگونه فایلی که دارای لوگوی خارج از سایت دنیای مهندسی من باشد پذیرفته نخواهد شد.
 • فایل هایی که از نظر کیفیت محتوا ارزش بالایی برای کاربران ندارند ممنوع است.
 • هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد ممنوع است.
 • ارسال فایل هایی که به صورت رایگان در دیگر سایت ها عرضه میشود ممنوع است.
 • ارسال فایل های دارای پسورد و یا فایل های ناقص و خراب ممنوع است.
 • هرگونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد ممنوع است.
 • هرگونه فایلی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود ممنوع است.
 • قیمت گذاری متناسب با ارزش فایل و حداقل هزار تومان باشد و از درج قیمت های کاذب نسبت به ارزش فایل خودداری نمایید.

قوانین بازاریابی

 • در بازاریابی محصولات ملاک محاسبه پورسانت آمار سایت بوده و آمار های خارج از سایت پذیرفته نخواهد شد.
 • درصد بازاریابی هر محصول توسط فروشنده آن محصول تعیین میشود و ما هیچ گونه دخالتی در آن نداریم.

قوانین مربوط به تسویه حساب

 1. فروشنده تا زمانی که یک تیکت حل نشده و باز دارد تسویه حساب او انجام نخواهد شد. زیرا در پنل کاربری کاملا مشخص است که تیکتی حل نشده باقی مانده، در این خصوص فروشنده موظف است هر روز صفحه تیکتینگ را بررسی کند شاید اطلاع رسانی سایت 1% با مشکل مواجه باشد، فروشنده باید نسبت به مشتریان خود متعهد باشد زیرا این تعهد از سوی مشتری تعهد دنیای مهندسی من حساب میشود.
 2. واریز وجه بعد از درخواست معمولا سریع انجام میشود، اما زمان معمولی 72 ساعت میباشد، لذا تا زمان واریز وجه لازم به پیگیری از طریق تیکت و … نیست، بعد از درخواست فروشنده، فرم واریز وجه به دست واحد مالی می رسد.

قوانین فروشندگان

 • فروشنده گرامی پیش از عضویت در فروشگاه و هرگونه استفاده از امکانات ارائه شده ضمن خواندن کامل و دقیق قوانین و سیاست نسبت به پذیرش آن اقدام نمائید ، این قوانین جهت جلوگیری از هرگونه مشکل میان فروشگاه، فروشنده و خریدار تنظیم گردیده است و عدم پذیرش این قوانین به معنی عدم ثبت نام و استفاده از فروشگاه توسط فروشنده می باشد.
 • استفاده از سرویس های متنوع و مختلف سایت در فعالیت هایی که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیر مجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری شخص مسدود خواهد شد.
 • استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق دنیای مهندسی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • در صورتی که محصول ارسالی شما از سایت های دیگر برداشته شده باشد، پس از بررسی های کارشناس یا صاحب اثر این مورد مشخص شود،بلافاصله محصول ارسال شما حذف و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد وجه آن از حساب کاربری فروشنده کسر خواهد شد.
 • در صورتی که فروشنده ای محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی فروشگاه اختصاصی فروشنده و اکانت کاربری، کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به فروشنده متوجه وی می باشد و سایت هیچ گونه تعهد و مسئولیتی قبال آن متعهد نمی گردد.
 • در گراف نو برای جلوگیری از کلاه برداری هر فروشنده و خریدار امکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های خود را دارد ، کاربران باید تمام شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را وارد کنند اگر حساب ها و کارت های با نام افراد دیگر را وارد کنند فروشگاه هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد. واریز وجه فروشندگان تنها به شماره کارت با نام فروشنده صورت خواهد گرفت.
 • در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط فروشنده، فروشگاه اکانت را به راحتی شناسایی مسدود و مصادره می نماید.
 • اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگری ناشی از نقض این توافقنامه و همچنین عدم مدیریت و حفظ رمز عبور و نام کاربری متحمل فروشنده شود، بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود فروشنده بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به دنیای مهندسی من شود، فرشنده نقص کننده قوانین، موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد هایی که در فروشگاه انجام می گیرد است.
 • هرگونه ضرر و زیانی که به هر نحوه از فروشنده به خریدار یا از خریدار به فروشنده وارد شود باید مابین آنها برطرف شود که بخش پشتیبانی فروشگاه امکان گفتگو طرفین را فراهم می کند و درصورتیکه مشکل حل نشود طرفین امکان پیگیری قضایی دارند همچنین اگر ضرر و زیانی از سمت فروشنده یا خریدار به سایت وارد شود ضرر زننده موظف به جبران خسارت سایت می باشد.
 • فروشندگان موظف به پشتیبانی فایل های خود هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با سایت را بگیرند یا قصد عدم ارائه هر یک از محصولات در فروشگاه را داشته باشند،باید حداقل به مدت ۶ ماه از آخربن فروش هریک از محصولات،نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی مطابق مقررات آن اقدام نمایند. چنانچه این پشتیبانی صورت نگیرد و به شایستگی و مطابق با قوانین نباشد،حق شکایت از فروشنده برای ما محفوظ است و ما میتوانیم نسبت به باز پس گیری وجه پرداختی به فروشنده از طریق مراجع قضایی اقدام کنیم.
 • به دلیل حساسیت دنیای مهندسی روی یپشتیبانی پس از فروش اگر فروشنده به موقع نسبت به پشتیبانی محصولاتش اقدام نکند.ابتدا محصول او معلق میشود دوم تسویه حساب این فروشنده انجام نمیگیرد تا زمان رفع مسئولیت سوم اگر باز هم رفع مسئولیت آن فروشنده انجام نشد محصول وی مصادره و جمع مبالغ فروش آن محصول از حساب فروشنده کسر میشود.
 • استفاده از نام های غیرمجاز برای عنوان فروشگاه ممنوع است.
 • زمانی محصولات فروشنده در شبکه های اجتماعی توسط دنیای مهندسی من بازاریابی میشود که فروشنده دارای تیک آبی باشد.
 • حذف محصول به هیچ عنوان قابل انجام نیست، زیرا سایت از سوی گوگل نمره منفی میگیرد. شما میتوانید برای حذف اکانت کاربری خود تیکت ارسال بفرمایید که در این صورت محصولات شما به انتخاب سایت به فروشنده ای که صلاحیت آن را داشته باشد و بتواند پشتیبانی آن هارا انجام دهد منتقل می‌شوند.
دکمه بازگشت به بالا
دنیای مهندسی من